Пральна машинка автомат сильно скаче при вижимці, яка може бути причина?

Пральна машинка автомат сильно скаче при вижимці, яка може бути причина?

Сообщение nensyby » 07 окт 2015, 17:07

Відвідувач сторінки http://remont-bytovoj-tehniki.kiev.ua/remont-pralnyh-mashyn-kyiv.php
в режимі "Онлайн допомоги" поставив таке запитання: "Пральна машина автомат сильно скаче при віджиманні. Яка може бути причина?"
Я йому відповів, що потрібна діагностика, з виїздом майстра додому, але виявилося що він живе в Чернівецької області, місто Вижинця, вул. Українська.
Для тех, кто не владеет украинским языком, есть русскоязычная версия этой страницы: http://super-master.kiev.ua/forum01/viewtopic.php?f=27&t=648
Так як ми працюємо тільки в місті Києві та передмісті Києва, то спробую на цій сторінці описати можливі причини такої поведінки пральної машини.
З початку потрібно перевірити наскільки стійко стоїть пральна машина, для цього поставити руки на верхню кришку пральної машини в діагонально протилежних кутках і спробувати похитати пральну машину з боку в бік.
Якщо машинка буде гойдатися, значить вона стоїть не на всіх чотирьох ніжках і це може бути причиною того, що вона скаче при віджиманні.
Для усунення даного дефекту потрібно виставити машинку "по рівню". Хоча саме за рівнем і не обов'язково (але бажано),
головне щоб всі ніжки пральної машини одночасно стикалися з підлогою.
Для відкручування, закручування ніжок зазвичай в комплекті йде спеціальний ключ. Але буває, що зроблені спеціальні ребристі шайби,
за які можна крутити ніжки.
Якщо машинка виставлена ​​і не гойдається потрібно подивитися, чи розклала вона білизну пропорційно в барабані, на момент віджимання.
У сучасних пральних машинах, режим віджимання не почнеться, до тих пір, поки машина не розкладе пропорційно білизну по всьому барабану.
У старих моделях такого немає і машина починає віджимання, не залежно від того як розкладено білизну.
А при пранні, наприклад, постільної білизни, розкласти білизну за один раз, не завжди вдається, білизна збивається в грудку, йде розбалансування
і починається сильна вібрація і машинка "скаче" і переміщується.
Ще однією причиною, по якій машинка починає скакати при віджиманні, може бути знос амортизаторів.
Амортизатори гасять різкі коливання бака, при віджиманні. Амортизатор пральної машини, за принципом роботи, такий же як і в автомобіля.
До вібрації пральної машини може призвести ослаблення кріплення противаги або його пошкодження.
Противаги це такі важкі "кам'яні" болванки (зазвичай сірого кольору, типу бетону) які кріпляться болтами до баку пральної машини.
Саме із за противаг пральна машина така важка.
Сторонній шум і вібрацію пральної машини може викликати знос підшипників.
Заміна підшипників, процес трудомісткий і вимагає необхідних інструментів і навичок.
Раз вже пішла мова про механічних пошкодженнях, які призводять до того, що пральна машина може скакати, вібрувати при віджиманні,
то слід згадати ще пару вузлів, які можуть створювати сторонній шум і вібрацію.
Це коли, ослаблено кріплення шківа барабана і потрапляння сторонніх предметів між баком і барабаном.
Найкраще ремонт пральної довірити фахівцям, які мають необхідні навички, інструменти та запасні частини.
Викликати майстра з ремонту пральної машини можна за телефонами, які вказані на сторінці http://remont-bytovoj-tehniki.kiev.ua/remont-pralnyh-mashyn-kyiv.php. Також можна залишити повідомлення або скористатися функцією "Допомога онлайн" / "Залишити повідомлення".
Так, трохи не забув. Причиною того, що пральна машина сильно скаче при віджиманні може бути те, що не викручені транспортувальні болти.
Транспортувальні болти, кріплять бак пральної до корпусу. Їх встановлюють на нові пральні машини або на машини які необхідно транспортувати. Це робиться для того, що б при транспортуванні, важкий бак, який знаходиться в підвішеному стані (на пружинах і амортизаторах), не ушкодив корпус пральної машини.
nensyby
Администратор
 
Сообщения: 869
Зарегистрирован: 05 янв 2012, 23:25

Вернуться в Вопросы по ремонту бытовой техники

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron